IT služby pro malé firmy profesionálně

Poptat IT služby

Hledáte IT experta?

Vaše firemní IT vezmu pod svá křídla, abyste se mohli soustředit na vlastní podnikání. Jsem certifikovaný odborník na volné noze s praxí od roku 2012. Za dobu svého podnikání mám jasně daný standard poskytovaných služeb. Outsourcuji IT zejména malým podnikům a podnikatelům, kteří si nemohou dovolit vlastní IT tým. Dám řád vaší podnikové IT infrastruktuře, zajistím prevenci proti kyberútokům i ztrátě dat a zvýším úroveň zabezpečení vaší firmy. Dbám i na to, aby vaše IT rostlo společně s byznysem.

IT služby od roku 2012

Certifikace a profesionální technologie

Spolupráce krytá smlouvou

Zastupitelnost parťákem

Reference klientů

Vedoucí provozu přepravní společnosti

„Spolupráce s panem Dvořákem byla a je bezproblémová. Příjemně mě překvapil aktivní přístup, samostatnost a návrhy systémových zlepšení. Když se na naši situaci podívám zpětně, nevnímal jsem naše IT koncepčně. Jsem rád, že se mi podařilo tuto oblast outsourcovat kvalitním specialistou, kterému můžu důvěřovat.“

Starosta obce

Už jen vědomí, že se o naše IT stará člověk, který celému systému rozumí, ví si rady, a hlavně se perfektně orientuje v dané problematice, mě uklidňuje. Nemluvě o zvýšení produktivity a spokojenosti všech zaměstnanců.

Majitel prodejny a eshopu

Spolupráce s panem Dvořákem je dobrá. Již od samého začátku měl opravdu výborné pracovní nasazení, když mu nebylo něco jasné, hned si zjišťoval potřebné informace. Vše nám vysvětlil a zprovoznil. Nyní máme celý systém plně funkční a víme, že když je potřeba, stačí se na pana Dvořáka obrátit a vše nám vyřeší.

Manažer provozu cukrárny

„Nastavený systém spolehlivě funguje a vnímám, že ho máme pevně ve svých rukách. Problém s výpadky sítě již neřešíme. Pan Dvořák nám navíc zabezpečil i naši databázi a data, která jsou velmi důležitá pro chod podnikového systému. Nastavené řešení nám zcela vyhovuje. Vůbec mě nenapadlo, jak snadné a přehledné může vše být.“

Provozní rybářského svazu

„Na začátcích spolupráce mě pohotové reakce pana Dvořáka příjemně překvapovaly. Nyní jsem ráda, že nám vše funguje tak, jak má, a kdykoliv se mohu obrátit na IT technika, který si na mě udělá čas.“

Majitel zubní ordinace

Líbí se mi, že naše spolupráce je dobrá a hlavně rychlá. Všechny práce se řeší po vzájemné domluvě a praktickým způsobem. Navíc mi pan Dvořák vždy vše srozumitelně vysvětlí.

Zajistím vám bezpečné IT!

Informační technologie vám musí fungovat rychle, efektivně, neomezovat byznys a zároveň minimalizovat bezpečnostní rizika. Zavádím opatření, ve kterých nejsou chyby, ani skuliny pro průniky virů, které na zařízení denně útočí. Zároveň ale musí být prostředí použitelné pro uživatele. Já myslím na obojí. Správnou kombinací více vrstev zabezpečení minimalizuji rizika a maximalizuji bezpečnost vašeho IT.

Audit a analýza rizik podnikového IT prostředí

Správa a zabezpečení počítačové sítě

Centrální správa a monitoring počítačů

Antivirová ochrana s centrálním dohledem

Automatické zálohování důležitých dat

Správa přístupů a oprávnění

Servis a údržba počítačů

Cloudová řešení Microsoft 365 a Exchange Online

Vedení dokumentace

Plán reakcí na incidenty

Osvěta a vzdělávání uživatelů

Konzultace a technická podpora

Profesionální a licencované nástroje

Zajištění hardware a software

Příběhy klientů

Komplexní správa IT pro kontejnerovou přepravní společnost

Sídlo tuzemské i mezinárodní kontejnerové přepravní společnosti se rozprostírá na velké ploše. Zaměstnanci se domlouvají, kam co patří, a doplňují i vyskladňují přepravní kontejnery. Součástí komplexu je i rozlehlá administrativní budova s dispečinkem, který je mozkem systému, ovšem celá jejich IT infrastruktura funguje na dobré slovo. A je jako časovaná bomba.

Zabezpečené IT prostředí obecního úřadu

V kanceláři obecního úřadu leží na zemi kabely, po kterých zaměstnanci přejíždějí židlemi. Jejich počítače jsou staré, operační systémy neaktualizované a zálohování už delší dobu nefunguje. Počítače jsou pomalé, úkony, které je na nich potřeba udělat, trvají dlouho a často vypadává wifi. Co s tím?

Stále se rozrůstající firma už potřebovala komplexně vyřešit svoje IT

V nádherné prodejně v dřevěném stylu přede mnou sedí manželský pár, který společně vede prodejnu, a vypráví…

Bezproblémový provoz v cukrárně

Plná cukrárna hostů a zase vypadlo připojení. Nikomu nefunguje wifi, nové objednávky není možné zadávat do systému a nefungují ani platební terminály. Provoz se pomalu zastavuje, čas se zpomaluje a všichni nervózně čekají. To byl častý problém proslulé cukrárny, který si už žádal koncepční řešení.

Bezpečný web a spolehlivé IT služby pro rybářský svaz

Správkyně rybářského svazu veškeré IT záležitosti řešila s externím IT technikem, který byl ovšem velmi vytížený. Na požadavky reagoval i s dvoutýdenním zpožděním. A to začal být pomalu problém…

Zubní ordinace s fungujícím a bezpečným IT prostředím

Oblíbená zubní ordinace byla vykradena. Nezůstal ani jeden z počítačů. Po prvním šoku a vyčíslení nákladů je zde ale jeden aspekt, který se stát nemusel. Ordinace přišla o data svých pacientů, protože nebyla zálohovaná na jiných místech. Pan doktor se rozhodl, že zálohování dat příště nepodcení.

Napsali o mě

Dobře fungující byznys potřebuje kvalitní IT servis. Nechte si poradit, jak na to

Firmy často až pozdě zjišťují, že kvalitně fungující IT infrastrukturu si nezvládnou vytvořit sami a že hrozba kybernetických útoků je reálná.

Živnostník roku 2022 finalista TOP10 JMK

Největší podnikatelské klání v zemi. Díky síle a hloubce mého podnikatelského příběhu jsem se v této soutěži umístil mezi 10 nejlepších živnostníků v jihomoravském kraji.

IT specialista Jaroslav Dvořák radí, jak si zabezpečit svá data. Tápete? Poradí i Vám

Při napadení útočníci odcizí data, vydírají jejich zveřejněním a požadují výkupné. Mohou poškodit důvěru firmy nebo zničit její know-how.

Pro Jardu je IT koníček, který ho živí

“Baví mě lidem pomáhat s IT technologiemi, řešit problémy a předcházet jim. Podnikám už 10 let a pro své klienty jsem dlouhodobým partnerem, na něhož se mohou vždy spolehnout.“

Jsem IT expert pro vaši firmu. Kontaktujte mě!

Jaroslav Dvořák | IT expert

ŽIDLOCHOVICE A OKOLÍ, BRNO

Od roku 2012 pečuji o IT prostředí malých firem, aby bylo funkční a bezpečné. Klientům se věnuji osobně a dlouhodobě, starám se jim o IT infrastrukturu a rozšiřuji jejich povědomí o bezpečném pohybu v kyber světě.