Příběhy mých klientů

Komplexní správa IT pro kontejnerovou přepravní společnost

Sídlo tuzemské i mezinárodní kontejnerové přepravní společnosti se rozprostírá na velké ploše. Zaměstnanci se domlouvají, kam co patří, a doplňují i vyskladňují přepravní kontejnery. Součástí komplexu je i rozlehlá administrativní budova s dispečinkem, který je mozkem systému, ovšem celá jejich IT infrastruktura funguje na dobré slovo. A je jako časovaná bomba.

Zabezpečené IT prostředí obecního úřadu

V kanceláři obecního úřadu leží na zemi kabely, po kterých zaměstnanci přejíždějí židlemi. Jejich počítače jsou staré, operační systémy neaktualizované a zálohování už delší dobu nefunguje. Počítače jsou pomalé, úkony, které je na nich potřeba udělat, trvají dlouho a často vypadává wifi. Co s tím?

Stále se rozrůstající firma už potřebovala komplexně vyřešit svoje IT

V nádherné prodejně v dřevěném stylu přede mnou sedí manželský pár, který společně vede prodejnu, a vypráví…

Bezproblémový provoz v cukrárně

Plná cukrárna hostů a zase vypadlo připojení. Nikomu nefunguje wifi, nové objednávky není možné zadávat do systému a nefungují ani platební terminály. Provoz se pomalu zastavuje, čas se zpomaluje a všichni nervózně čekají. To byl častý problém proslulé cukrárny, který si už žádal koncepční řešení.

Bezpečný web a spolehlivé IT služby pro rybářský svaz

Správkyně rybářského svazu veškeré IT záležitosti řešila s externím IT technikem, který byl ovšem velmi vytížený. Na požadavky reagoval i s dvoutýdenním zpožděním. A to začal být pomalu problém…

Zubní ordinace s fungujícím a bezpečným IT prostředím

Oblíbená zubní ordinace byla vykradena. Nezůstal ani jeden z počítačů. Po prvním šoku a vyčíslení nákladů je zde ale jeden aspekt, který se stát nemusel. Ordinace přišla o data svých pacientů, protože nebyla zálohovaná na jiných místech. Pan doktor se rozhodl, že zálohování dat příště nepodcení.

Jsem IT expert pro vaši firmu. Kontaktujte mě!

Jaroslav Dvořák | IT expert

ŽIDLOCHOVICE A OKOLÍ, BRNO

Od roku 2012 pečuji o IT prostředí malých firem, aby bylo funkční a bezpečné. Klientům se věnuji osobně a dlouhodobě, starám se jim o IT infrastrukturu a rozšiřuji jejich povědomí o bezpečném pohybu v kyber světě.